Відкрита лекція Оксани Кісь «Сексизм у рекламі»

Відкрита лекція Оксани Кісь «Сексизм у рекламі»

14 вересня 2018, 12:00

Факультет Філології Та Журналістики Сну Імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а)

facebook

Вартість

Вхід вільний

До Луцька із відкритою лекцією завітає науковиця та антрополог, фіміністка та експертка із гендеру Оксана Кісь. Вона виступить із rрунтовною розповіддю про cексизм у рекламі на базі факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у рамках проекту громадської організації «Альтернативна журналістика», підтриманого Українським жіночим фондом.

Оксана Кісь чи не вперше відвідає Луцьк та детально розповість майбутнім журналістам та усім охочим слухачам про те, як виявляти сексизм у рекламі. Доведе, що він існує та пояснить, як уникати цього у журналістській професійній діяльності.

Лекція відбудеться в аудиторії № 101 факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки о 12:00 у п’ятницю, 14 вересня.

Довідково: Оксана Романівна Кісь (нар. 11 січня 1970, Львів) – українська науковиця, історик і антрополог, феміністка, докторка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту народознавства НАН України, президентка Української асоціації дослідників жіночої історіїї, голова Львівської міської громадської організації Науково-дослідний Центр «Жінка і суспільство», соціальна активістка, експертка Гендерної експертної платформи ГІАЦ «КРОНА».

Захід відбуватиметься за сприяння Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund у рамках проекту громадської організації «Альтернативна журналістика» — «Альтернативне вирішення гендерних проблем»

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх