Лекція «Медицина середньовіччя: що лікували, хто лікував та чи лікували?»

Лекція «Медицина середньовіччя: що лікували, хто лікував та чи лікували?»

25 травня 2019, 16:00

Центр туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2)

facebook

Про медицину середніх віків і по сьогодні говорять з певним острахом та асоціюють з «темними віками». Таку репутацію вона набула в епоху Просвітництва. Проте чи дійсно настільки жахливою вона була?

На лекції йтиметься про те, на що хворіли та як лікувалися європейці в добу пізнього середньовіччя; які медичні практики залишилися в історії, а до яких ми звертаємося й по сьогоднішній день; ким були середньовічні ескулапи, де вони здобували фахову підготовку, та чи дійсно вони лікували. Також ви дізнаєтеся, де у середні віки могли навчатися медицині вихідці з українських земель. Які предмети вони вивчали, які навики здобували, та чи могли вони реалізуватися і заслужити визнання серед європейських колег.

Лекторка – Людмила Ващук, к. і. н., Голова ГО «Симболон. Центр середньовічних та ранньомодерних студій».

Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, медицину, живопис, моду та кухню, тощо.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх