Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19»

Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19»

25 червня 2016, 21:00

Innerspace (вул. Паркова, 5)

«Відкрита ніч» – це захід, який відкриває нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Фестиваль є особливим, хоча б тому що покази фільмів відбудуться у 52 містах України та навіть за кордоном. У Луцьку попередньо зареєстровані глядачі зможуть переглянути відеороботи переможців, спостерігати за онлайн-трансляцією з Києва та голосувати за найкращих серед кращих.

Цьогоріч на фестиваль було подано 116 фільмів українського виробництва. За результатами відбору до конкурсної програми потрапило 19 фільмів, а до позаконкурсної – 12. За головний приз від традиційного партнера фестивалю «Райффайзен Банк Аваль» у розмірі 2 тисяч у.о. змагатимуться ігрові, документальні та анімаційні фільми. Кращі роботи відбере журі, до складу якого традиційно входять знані фахівці у сфері кіно, а цього року – ще й українські політики.

Серед нововведень 2016 року – SMS-голосування, за допомогою якого буде визначено приз глядацьких симпатій. Отож кожен глядач України матиме змогу проголосувати за улюблений фільм. Цього року фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх