VI Фестиваль-конкурс «Волинська княжна» 2019

VI Фестиваль-конкурс «Волинська княжна» 2019

26 травня 2019, 12:00

Луцький замок (вул. Кафедральна, 1)

facebook

Участь у заході зможуть узяти усі охочі дівчата та жінки – незалежно від віку, статури чи статусу, бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. У результаті буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Свято розпочнеться о 10.30 на Тетральному майдані. З 11.00 до 12.00.
Урочиста хода учасниць конкурсу «Волинська княжна» з Театрального майдану до Луцького Замку.

О 12.00 відбудеться урочисте відкриття Фестивалю «Волинська княжна 2019» в Замку Любарта. Окрім змагання конкурсанток, на гостей свята буде чекати мистецьке театралізоване дійство «На гостину до Вітовта», танець Княжних і Фей та багато цікавих сюрпризів. В програмі показ нової колекції одягу бренду «Едельвіка», майстер-клас
зі середньовічних танців від дуету «Елеганс» (клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк»), показ колекції «Княжна Волині», виготовленої учнями Луцького центру професійно-технічної освіти.

Кожен із гостей фестивалю знайде собі розвагу на святі. До прикладу, заплановано пленер «Середньовіччя», художниць Іванни Дацюк та Олени Звягинцевої, майстер-клас «Лялька-мотанка». Хлопці та чоловіки зможуть відчути себе справжніми лицарями, адже на них будуть чекати стрільба з лука і арбалету, фехтування (спорт-меч), княжі ігри та забави.

Впродовж всього фестивалю буде діяти ярмарок майстрів, ярмарок Хенд-мейд виробів, колоритна фудзона з дегустацією унікальних Волинських страв, пленер художників, фотозони та локації для відпочинку дітей. І це ще не весь перелік цьогорічних цікавинок, які чекають на лучан.

О 20.00-20.30 відбудеться урочисте закриття Фестивалю.
Організатори фестивалю рекомендують гостям також приходити в цікавих середньовічних образах, адже для гостей спонсори також підготували подарунки.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх