Етнофестиваль «Великдень у Луцьку»

Етнофестиваль «Великдень у Луцьку»

29 квітня 2019, 13:00

facebook

Звучатимуть «Великодні піснеспіви» у виконанні хорових та фольклорних колективів міста. Справжнім сюрпризом буде презентація арт-локації «Весняний променад» на «Алеї парасольок», перформанс «для двох» на місточку закоханих, де оживуть справжні легенди.

Діток порадують арт-територія «Звуковий лабіринт» на центральній алеї та Великодні забави «Гаївки». Найкмітливіші родини (або ж команди друзів) запрошуються до участі у «Великодньому квесті”. Щоб виконати усі завдання, учасникам доведеться добряче подумати та обійти увесь парк у пошуках підказок.

Перевірити свою силу та міць закликають козаки на «Великодньому козацькому Герці» (Алея ліхтарів). А для усіх хто любить ретро мотиви, звучатимуть “Золоті мелодії” у виконанні духових оркестрів нашого міста. Помилуватися виробами луцьких майстрів та підібрати Великодні подарунки своїм родинам та друзям можна буде на ярмарку народних ремесел. А також відвідати понад 20 безкоштовних майстер класів.

А увечері на усіх чекає особливий Великодній подарунок – святковий концерт за участю одного із найцікавіших гуртів України.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх