Фестиваль документальних фільмів Lampa.doc

Фестиваль документальних фільмів Lampa.doc

03 серпня 2018 - 05 серпня 2018

Луцький замок (вул. Кафедральна, 1)

Протягом трьох вечорів просто неба можна буде дивитись цікаву документалістику. Добірка Lampa.doc складається з високоякісних фільмів виробництва України і Польщі.

Окрім кінопереглядів, запланована денна освітня програма, що складатиметься з майстер-класів, лекцій та зустрічей з режисерами. В Луцьку програма освітнього блоку буде найбільш різноманітною і цікавою та триватиме два дні. Так, зокрема, серед гостей фестивалю, що відвідавають місто під час Lampa.doc та зустрінуться з глядачами, буде і польський режисер Пьотр Сташік, і молода українська режисерка Аліна Горлова, фільм якої «Явних проявів немає» на цьогорічному фестивалі Docudays зібрав цілу низку нагород, продюсерка Світлана Зінов’єва, та ще декілька дуже цікавих особистостей.

Усі заходи фестивалю Lampa.doc відкриті для широкого загалу та є безкоштовними, проте відвідувачам необхідно буде лише сплатити 20 грн за вхідний квиток на територію замку. Безкоштовно на територію зможуть зайти пенсіонери, діти до 14 років, учасники бойових дій та інші пільгові категорії. Щодо освітнього блоку, який відбуватиметься у виставковій залі заповідника за адресою вул.Драгоманова, 23, вхід туди буде безкоштовним.

Мітки:

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх