Презентація астрономічного путівника по Луцьку

Презентація астрономічного путівника по Луцьку

30 червня 2017, 18:30

Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30)

Вартість

Вхід вільний

Презентація астрономічного путівника по Луцьку за участю автора проекту, історика Олександра Котиса та дизайнерки видання Катерини Яцушек. Під час презентації кожен отримає путівник безкоштовно.

Путівник видано в рамках проекту COMUS і за підтримки міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk. Друковане видання проведе читачів найцікавішими місцями в Луцьку, які пов’язують історію міста з астрономією.

«Ідея насправді проста. Знайти в історії міста, його культурній спадщині в широкому сенсі (матеріальна і нематеріальна історія, спадщина) те, що якось відображає присутність астрономії в житті людей. Це може бути астрономічна символіка на іконах чи розписах у храмах, небесні об’єкти у скульптурі, люди з Луцька, які пов’язані з астрономією та інші історичні факти», — пояснив автор путівника Олександр Котис.

Видання містить карту з позначенням локацій, де самому можна оглянути те, що пов’язує науку про небесні явища з культурною спадщиною Луцька.

Путівник має незвичне оформлення. Над ним працювала дизайнерка Катерина Яцушек. Її колажі – авторська ідея, як візуально на папері можна поєднати астрономію з історією.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх