Презентація книжки Миколи Давидюка «Як зробити Україну успішною»

Презентація книжки Миколи Давидюка «Як зробити Україну успішною»

27 березня 2019, 18:30

Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30)

facebook

«Як зробити Україну успішною» – це спроба почати загальнонаціональний діалог, велику суспільну дискусію про те, як зробити Україну успішною. Дати відповідь на просте запитання: а що я можу зробити для успіху країни? Усі герої цієї книжки розуміють виклики, які стоять перед ними та їхньою галуззю загалом. Водночас вони впевнені: потрібно починати з себе, і тоді все вийде, й Україна стане такою, якою ми хочемо її бачити.

Борис Гудзяк: В Україні триває боротьба між тими, хто бачить Україну в негативному світлі, підкреслює її слабкості, просякнуті песимізмом, і тими, хто має сильну візію майбутнього.

Ярослав Грицак: Народів у світі приблизно у 10 разів більше, аніж націй. Тобто шанси на успіх націотворчого процесу дуже низькі — приблизно 1:10. Ми маємо багато прикладів, коли окремі народи зникали безслідно, або розчинялися у чужому національному тілі. Українцям вдалося уникнути одного і другого, і стати повноправною нацією в дуже поганих умовах. Тому українську історію можна і треба оповідати як історію успіху й перемоги.

Микола Давидюк — політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер виборчих та PR кампаній, політичний консультант.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх