Презентація книги Вальжини Морт «Епідемія троянд»

Презентація книги Вальжини Морт «Епідемія троянд»

22 травня 2019, 19:00

Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Презентація книги однієї з кращих молодих поеток сучасності за версією World Literature Today. Білоруська письменниця Вальжина Морт ексклюзивно у Луцьку презентує збірку «Епідемія троянд». Це буде перша зустріч з авторкою в Україні, а вже з Луцька вона поїде на Книжковий Арсенал, тож варто скористатися унікальною нагодою почути вірші, які підкорили світ.

«Поезія – це швидше світ образів, а не сюжетів чи тем. Тому я ганяюсь за образами. Адже в одному вірші можна обговорювати дуже багато тем, навіть усі можливі теми», – розповідає Вальжина Морт журналістам.

Вальжина Морт проживає у США та викладає поезію й літературний переклад у Корнельському університеті. Вона отримала низку літературних нагород та премій. Поетеса відома й своїми живими виступами та емоційним читанням віршів.

Український поет Остап Сливинський вважає, що Вальжина Морт «поєднує в собі традиційну для західної, особливо для американської поезії наративність, коли поет оповідає історію, і характерну для Східної Європи, особливо для слов’янської поезії мелодійність, фольклоризм».

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх