Фестиваль «Волинська княжна»

Фестиваль «Волинська княжна»

25 вересня 2016, 11:30

Луцький замок (вул. Кафедральна, 1)

Події розгортатимуться навколо фантазійного конкурсу середньовічної краси, участь у якому братимуть усі охочі жінки – не залежно від віку, статури чи статусу – бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. У результаті буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від народних майстрів та щедре частування на різні смаки.

Особливою родзинкою цьогорічного фестивалю стане конкурс для дівчат «Фея Луцького замку», де себе зможуть проявити учасниці віком від 6 до 12 років. Крім того, гостей чудово розважить анімація нашого свята у історичному стилі – на території замку упродовж всього дня будуть діяти постійні видовищно-розважальні локації – нудьгувати не доведеться нікому.

Це неймовірне за красою дійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому візьмуть місцеві і запрошені танцювальні, музичні та вокальні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості.

Для показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих дизайнерів. І, звісно, не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх