Молодіжний центр Волині

Молодіжний центр Волині
зірочок - 2.1, відгуків - 11
м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5
+38 (095) 092-51-66

facebook

У 2014 році спілка молодіжних громадських організацій Молодіжна Платформа курувала чимало проектів, проте найбільшою ідеєю був на той час ресурсний центр для організацій, що власне працювали у ній. За час роботи організації назбиралося достатньо дсовіду для реалізації задуму.

Це мало бути приміщення на 100м2 де зручно і працювати і проводити заходи водночас. Концепцію такого центру уже на той час прописав Народний депутат України – Іван Крулько, та виклав її у законопроекті. Цими документами та принципами і керувалася ініціативна група.

Після пошуку такого приміщення Волинська Єпархія УП КП, та особисто Владика Михаїл підтримав таку ініціативу молодіжних організацій, та виділив приміщення у приміщення духовної семінарії, що у центрі міста Луцька. Власне приміщення на момент 2016 року становить 42м2, що недостатньо для проведення заходів великого масштабу, тому центр знаходиться у пошуку більшого приміщення.

01 липня 2015 року відбулося урочисте відриття Молодіжного центру для громадських організацій за участю преси, держслужбовців.

Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій Волині за принципами доступності та спільної відповідальності. Даний центр працює у форматі коворкінгу чи хабу.

Даний центр забезпечений безкоштовним інтернетом, велопарковкою, цілодобовим доступом, хорошим технічним забезпеченням та зручним рохміщенням у центрі міста Луцьк.

Що сьогодні пропонує центр?

1. Безкоштовне приміщення для заходів та роботи молодіжних обєдань.
2. Ресурсний центр, обладнання для заходів та роботи. Наразі у переліку є: звукопідсилююче обладнання, проектори, мікрофони, плазма, екрани, автомобіль, інша техніка. Отримати ресурси можна безкоштовно у адміністратора.
3. Сприяння у міжнародній роботі організації через співпрацю із Британська рада та Посольство США в Україні, Міністерство молоді та спорту України та інші урядові та неурядові організації…

reklama

Перегляньте також

Коментарі

вверх