Благодійне некафе «Третє місце»

Благодійне некафе «Третє місце»
зірочок - 1.7, відгуків - 10
м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, оф. 412
пн. - нд.: 9:00 - 21:00
+38 (067) 332-88-02, +38 (099) 635-45-11

facebook

Аби лучани та жителя міста могли продуктивно та цікаво провести свій час ВОГО «Фундація розвитку громад» презентує новий проект «Третє місце» в форматі «Вільний простір».

Вільний простір – це відкрита атмосфера, де все безкоштовно крім часу. Ви робите благодійні внески лише за проведений час, користуючись при цьому всіма можливостями Третього місця, при цьому кошти спрямовуються на благодійні проекти Фундації.

З 9-ї ранку до 9-й вечора у вільному просторі можна попити каву, влаштувати якийсь захід, зайнятися творчістю, попрацювати, провести презентацію чи ділову зустріч, пограти з друзями в пінґ-понґ чи просто посидіти одному, або ж у доброму товаристві, прослухати цікаву лекцію, обмінятися книжками чи придбати щось корисне в нашому Благодійному магазині.

Благодійний внесок за користування Простором складає:
24 гривні за першу та другу години (40 копійок за хвилину);
12 гривень за третю та четверту (20 копійок за хвилину);
подальший час безкоштовний.

Для відвідувачів доступні такі можливості:

– організація власного робочого місця з високошвидкісним безпровідним Інтернетом та можливістю використання оргтехніки: проектора, принтера, сканера; кімнати обладнано офісними дошками;
– необмежені кава, чай, печиво, можна приносити їжу з собою (є холодильник), але будь-який алкоголь заборонений;
– організація, проведення, супровід та модерування навчальних заходів, презентацій, зустрічей, прес-конференцій, переговорів, майстер-класів та майже будь-яких інших подій;
– цікава художня література сучасних авторів та класиків;
– великий вибір настільних ігор,
– тенісний стіл,
– дартс.

Приміщення обладнані спеціальними дошками для письма, мають бібліотеку, що постійно оновлюється, швидкісний Інтернет, весь необхідний посуд та меблі.

reklama

Перегляньте також

Коментарі

вверх