Концерт Loboda

Концерт Loboda

14 травня 2016, 20:00

Opera Dance Club (просп. Волі, 42)

Її концерти – це емоційне напруження в кращих традиціяхкультових рок-артистів, коли артист не тільки співає, він живе і вмирає в кожній пісні. Loboda, з властивим їй безстрашністю створила шоу, в якому зібрала всі трофеї свого складного творчого шляху і оголила свою душу перед слухачем в своїх драматичних композиціях, які стали абсолютною несподіванкою, навіть для самих вірних шанувальників.

Loboda – це яскраве незабутнє шоу, скажена енергетика, палаючі очі, харизма в кожному русі, в кожному погляді. Блискавично її глибокі, дуже особисті композиції стали гімнами мільйонів жінок, і як і раніше займають лідируючі позиції музичних чартів. Сьогодні її музика-це нескінченний калейдоскоп переживань, радощів і втрат.

Це любов на межі, смерть на кінчиках пальців, це біг по гострому склу босими ступнями, це тонка іронія і відвертий сміх в обличчя забобонам. Харизматична і справжня, вона продовжує говорити на теми, на які не прийнято давати інтерв’ю, які не звучать з телеекранів. Вона не боїться руйнувати табу і ламати стереотипи. Вона співає для всіх, але в той же час кожен слухач залишається з нею наодинці, віддаючись потужному потоку її енергії, стаючи краще, знаходячи себе. Повертаючись додому.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх