Концерт кавер-гурту AS / DS

Концерт кавер-гурту AS / DS

12 квітня 2018, 20:00

Броварня «Карабас-Барабас» (вул. Винниченка, 4)

facebook

Жити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на годину. Грати так, щоб підривати зал потоком драйву. Бути тим, ким не можеш не бути. Саме такі емоції виникають, коли відвідуєш концерт AS/DS – команда, яка змушує відчувати і робити так, як ти хочеш зробити.

AS/DS – київський проект, унікальний тим, що це перший і єдиний офіційний триб’ют легендарних AC/DC в Україні. Вони дуже схожі стилем, зовні і передають неймовірну енергетику, яку потрібно швидше відчути і протанцювати, ніж описувати словами.

Перший великий концерт у AS/DS відбувся 28 жовтня 2011 року в Запоріжжі. Ця дата є офіційним днем народження групи.

Тепер AS/DS грають уже для власних шанувальників, яких назбиралися тисячі. За 3 роки хлопці зробили більше 300 шоу, отримали офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська музика / Universal, але найважливішим і визначальним став весняний період 2013 року. Хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб’ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів по містах України, Білорусі, Росії та Казахстану подолавши відстань від Києва до Знахідки в честь 40-ка річчя від дня народження AC/DC!

Довідка за телефонами:
+380 97 376 85 93
+380 66 555 79 86

Мітки:

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх