Концерт інді-фолк гурту «Колір»

Концерт інді-фолк гурту «Колір»

22 жовтня 2016, 20:00

ЛучеSк Паб (вул. Крилова, 1)

За останні півтора року гурт дав зрозуміти, що «Колір» можна не тільки побачити, а й почути. За версією українського ресурсу «Культпростір», гурт «Колір» став одним з кращих музичних відкриттів 2015 року.

Коли чуттєве фортепіано зливається з надривним вокалом, коли голос і акомпанемент – єдине ціле, народжується колір музики. Він яскравий, нестримний і емоційний – як Люда Коллер, серце і душа одеського інді-фолк гурту «Колір».

Вони підкорили серця жителів Молдови і Придністров’я. Приймали участь в таких фестивалях, як ВишФест (Вишиванковий фестиваль) -2014-2015 (Одеса), Бандерштат-2015 (Луцьк), Woodstok Ukraine – 2016 (Свірж) і RazomFest-2015 (Львів), куди пройшли на конкурсній основі, виконавши кавер на пісню Vivienne Mort «Сліді маленьких рук».

У 2015 році дівчата неодноразово виступали в Мінську, встигли двічі розділити сцену з Анастасією Шпаковський (група Нака) і взяти участь в конкурсі Заспявай.бай 2.0.

Оргкомітет конкурсу виділив Колiр за пісню “Застацца сабой” на вірш Андрія Александрова в номінації “Сьпяваная паезія”. Пісня, записана в самому серці Мінська, увійшла в перший дебютний альбом, який вже можна почути на всіх музичних порталах.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх