Концерт гурту «Без обмежень»

Концерт гурту «Без обмежень»

13 листопада 2018, 19:00

facebook

Вартість

120 - 480 грн

Купити квиток
квитки на karabas.com квитки на kasa.in.ua

Гурт «Беz Обмежень», який наприкінці минулого року взяв участь у популярному телевізійному шоу Х-Фактор завітає з концертом до Луцька! Основу концертної програми складуть пісні, які полюбилися глядачам за час участі гурту в тв-шоу.

«Беz Обмежень» – одні з найяскравіших учасників за всю історію «Х-фактора»! Група існує вже цілих 17 років. Хлопців запрошують на міжнародні фестивалі, їх пісні займають лідируючі позиції в чартах кращих рок-радіостанцій країни, а кліпи «Без обмежень» доводять, що українські музиканти нічим не гірше європейських колег.

Без кордонів у стилі, без кордонів в почуттях і емоціях… В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.У творчому доробку музикантів є величезна кількість пісень, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, «Беz Обмежень» ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.

Склад гурту
Олександр Адаменко – бас-гітара;
Іван Зіменко – ударні;
Андрій Радько – гітара;
Ігор Рибар – гітара;
Сергій Танчинець – фронт-мен

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх