Показ фільму «Потрібно вбити Секала» (реж. Ї. Кржіжан, 1998)

Показ фільму «Потрібно вбити Секала» (реж. Ї. Кржіжан, 1998)

09 червня 2017, 18:00

Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30)

Вартість

Вхід вільний

Драма, що відбулася влітку 1943 року, тобто в час, коли окупована Чехословаччина була позначена на картах як Протекторат Чехії та Моравії. Дія відбувається в моравському селі Лакотіце, де немає жодного німця, куди воєнні події ніби й не сягнули.

Селянин-багатій Юра Баран, переслідуваний гестапо, втік із рідних гір бідної Валащини і сховався посеред плодючої рівнини Гани у Лакотіце. Він чужинець, тож місцеві йому не довіряють. Лакотіце – село на кілька дворів, навколо серед золотих ланів спілого колосся розмістилося дванадцять багатих маєтків, власники яких живуть у страху через Секала. Це позашлюбний син з одного з маєтків.

В його минулому – важке дитинство байстрюка, яким усі гордують, йому нічого не належить, порядна дівчина навіть не зверне на нього увагу. Секал розчарований і злий, ненавидить все і всіх. Разом із Протекторатом прийшов його час. Він вже звинуватив двох власників маєтків у злочинах проти Імперії. За це він отримав їх статки, а вони пішли в концтабори та на смерть. Байстрюк став найбільшим багатієм, який показує, що двох маєтків йому замало…

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх