Короткий метр із Нідерландів

Короткий метр із Нідерландів

20 жовтня 2016 - 26 жовтня 2016

Кінокомплекс «Адреналін» (вул. Карбишева, 1)

Сеанси: 16:50

18 короткометражних фільмів виробництва Нідерландів. Традиційно програма фестивалю складається із двох частин – двох програм, до кожної з яких включено по 9-ть фільмів

Програма першого показу

ПОКІНЧУ З ЦИМ ЗАВТРА
Драма / 15:04
Режисер: Charlotte Scott-Wilson
Сара покінчила з вечірками, але вони з нею не покінчили… У світі кольорових леггінсів, хіпстерів, безробіття і вечірок Сара замислюється над реаліями свого існування.
Нагороди: Angers EFFFestival 2015 – Nominated Grand Jury Prize

УСЕ ЖИТТЯ
Нагороди: Academy Awards, USA 2015 – Nominated Oscar
Анімація, комедія / 02:18
Режисери: Marieke Blaauw, Joris Oprins, Job Roggeveen
Коли Піа програє таємничу вінілову платівку, вона дізнається, як подорожувати власним життям…

ФАНТОМ МАЛАГУТІ
Драма / 08:35
Режисер: Sam de Jong
Головний герой повинен пристосуватися під інших, аби його прийняли в компанію. Фільм про особистість і самотність.

СМАРТ-ПЕС
Анімація / 02:28
Режисер: Patrick Raats
Інколи важко знайти різницю між вигадкою і реальністю… Особливо, коли гаджети не хочуть триматися в межах твоїх уявлень.

ЗАЦИКЛЕНІСТЬ
Драма, фантазія / 06:24
Режисер: Arjan Brentjes
Яка роль кохання у вічному житті? У 1960-х
на ток-шоу вчені обговорюють майбутню можливість вічного життя. В той самий час глядач спостерігає за коротким романом одного з героїв.

ВЕДМЕДІ НА ДОРОЗІ
Анімація / 04:07
Режисер: Nadia Meezen
Після автомобільної аварії, яка сталася через ведмедя, Тео хоче жити як і раніше, але на шляху стає наростаючий страх перед навколишнім світом.

ІМПЕРАТОР
Драма / 10:35
Режисер: Eché Janga
сторія поновлення стосунків між батьком і сином. Батька довго не було, тож чоловікові доводиться боротися за втрачену довіру маленького хлопчика.

OFF GROUND
Драма / 12:30
Режисер: Boudewijn Koole
Поважна жінка та 12-річний хлопчик поєднані один з одним як ланки ланцюга. Вони змінюють позиції, не втрачаючи зв’язку один з одним. Дивна гра, розіграна матір’ю та її дитиною. Химерне танго на одному подиху. Слабкі посмішки. Подих… Але настає момент, коли жінка неочікувано розводить руки…
Нагороди: Slamdance FF 2014 – Nominated – Grand Jury Prize

ДЖОВАННІ І ВОДЯНИЙ БАЛЕТ
Нагороди: Berlin IFF 2015 – Won – Best Short Film, Full Frame DFF 2015 – Won – Audience Award, Milwaukee FF 2015 – Won – Shorter is Better Award
Documentary / 17:21
Режисер: Albert ‘t Hooft & Paco Vink
Десятирічний Джованні мріє бути першим хлопцем, який змагатися у Національному чемпіонат Нідерландів з синхронного плавання. Джованні йде до мети, а його дівчина Кім всіляко підтримує бойфренда. Чи стане Джованні першим хлопцем, який поїде на чемпіонат?


Програма другого показу

НА ДНІ
Фантазія / 10:38
Режисер: Rob Lücker
Золотошукач Саломон блукає у пісках і раптом знаходить гігантську субмарину. Чоловік випадково звільняє фанатичну німецьку команду дуже похилого віку.
Нагороди: Nederlands FF 2014 – Won – Golden Calf

ПОЄДНАНІ ПОЛЬОТИ
Анімація, драма / 07:23
Режисер: Arthur Gorissen
Історія кохання про два пов’язані польоти. Одного літнього дня жінка сідає на літак. В цей самий час чоловік заходить у перукарню. Його перукаря починає дратувати надокучлива муха. Перукар намагається прогнати комаху – і в цей самий момент в салоні літака розпочинається паніка.

ДІРКА В МОЄМУ СЕРЦІ
Драма / 09:39
Режисер: Mees Peijnenburg
Інколи трапляються речі, після яких западає тиша, і більше нічого не має значення. Так, ніби світ застряг на певній позначці…
Нагороди: Berlin IFF 2015 – Nominated – Crystal Bear

ТРЕЙЛЕР
Анімація, комедія / 02:15
Режисер: Mascha Halberstad
Трейлер, який знімають до фільму-катастрофи, має інтригувати публіку: вороги всюди, атаки і вибухи руйнують світ, і серед цього, на щастя, є чоловік, який здатен допомогти… Але, на жаль, не всі сприймають його серйозно. Вивляється, що кадри і озвучка за американським зразком не надто пасують самому герою. Стьоб над трейлерами до американських фільмів про війну.

P
Драма / 09:12
Режисери: Aaron Rookus
Сім’я досягає піку кризи, зупиняючись на піт-стопі під час відпустки. Здається, що вони подорожують разом востаннє. Жагучий коктейль з виснажливої спеки, бурхливих гормонів і фрустрації має вибухнути… Але, натомість, приводить до примирення.

ТЕ, ЩО МІЖ НАМИ
Анімація / 04:55
Режисер: Quentin Haberham
Хлопець має подолати своїх внутрішніх демонів, доки ті не взяли над ним гору. Страх відмови в коханні надзвичайно сильний – над героєм і дівчиною його мрії він тяжіє жахливою потворою, щойно з’являється можливість наблизитись до красуні.

УСІ ТІ СОНЯХИ
Драма / 19:41
Режисер: Bram Schouw
Друзі запрошують дівчину провести уїк-енд у пляжному будинку. Коли її залишає бойфренд, героїня розуміє: аби стати щасливою зараз, їй необхідно розібратися зі своїм минулим.

БЛАКИТНИЙ МІСЯЦЬ
Анімація / 02:07
Режисер: Maarten Koopman
Коли Сонце з’ясовує, що Місяцю самотньо ночами, воно починає думати, як підбадьорити товариша. Місяць сумний, бо вночі всі йдуть спати і залишають його на самоті. Сонце і тварини розробляють план, як зробити життя Місяця яскравішим.

КАРТИНА СВІТУ
Нагороди: Clermont-Ferrand ISFF 2015 – Won – Special Mention of the Jury, FEST New Directors/New Films Festival 2015 – Won – Silver Lynx, Hamburg ISFF 2014 – Nominated – Hamburg Short Film Award
Документальний, анімація / 12:09
Режисер: Douwe Dijkstra
На кухонному столі ведеться війна. Чоловік п’є каву, а світ палає. Вертольоти шматують його газету, дрон стріляє у тарілку з броколі. Витончений фільм про абсурдне перехрестя буденності і світу новин

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх