Презентація антології п’єс «Драмовичок» для дітей і підлітків

Презентація антології п’єс «Драмовичок» для дітей і підлітків

24 березня 2018, 17:00

Луцький районний будинок культури (вул. Ковельська, 56)

facebook

«Драмовичок» – це перша антологія п’єс для дітей та підлітків за час незалежності України. До книги увійшло 20 текстів – різних за жанром і стилістикою. Репрезентують видання автори різних поколінь – від «патріарха» дитячої літератури Всеволода Нестайка до наймолодшої «казкарки» Анни Багряної.

Збірка містить драматургію для малої сцени і для великої, мюзикли та п’єси для лялькового театру. Є твори, які неодноразово ставилися в Україні та за її межами, а є ті, що лише чекають на світло рампи. Химерні світи драматургії для дітей мають широку палітру сюжетів та образів: історичні, сучасні, позачасові, фантастичні.

Вона поділена для зручності на три частини: «Драмовенятко» – для найменших, «Драмовичок» – для школяриків, а також «Драмовик» – для підлітків. Це розмаїта антологія, яка дає широкий вибір для читачів та постановників різного віку і вподобань.

До книги увійшли п’єси І.Андрусяка, А.Багряної, Я.Верещака, А.Вишневського, О.Вітра, О.Вратарьова, О.Гавроша, О.Гончарова, Н.Гузєєвої, Б.Жолдака, С.Лелюх, Б.Мельничука, О.Миколайчука-Низовця, Н.Нежданої, В.Нестайка, Н.Симчич. Це спільне видання НЦТМ імені Леся Курбаса та видавництва «Світ знань» за сприяння авторської ради УААСП.

Модератор презентації – Неда Неждана, драматург, культуролог, перекладач, кандидат філологічних наук, керівник відділу драматичних проектів НЦТМ імені Леся Курбаса.

Після презентації аудиторія матиме можливість придбати кілька антологій та переглянути фантастичну казку “Зоряна мандрівка” за п’єсою Неди Нежданої.

Довідки за телефоном 097 863 29 89.

Мітки:

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх