Волинська обласна бібліотека для дітей

Волинська обласна бібліотека для дітей
зірочок - 3, відгуків - 2
м. Луцьк, просп. Волі, 37
+38 (0332) 75-79-61

Волинська обласна бібліотека для дітей створена 10 червня 1940 року. Однак практичну діяльність перервала війна. Лише після війни у 1944 році було відкрито дитячий відділ при обласній бібліотеці для дорослих.

1947 року бібліотека розчинила двері для юних читачів у приміщенні колишнього Луцького міського палацу піонерів та школярів у двох невеликих кімнатах. Її фонд налічував до 5 тис. примірників.

1948 року відкрито читальний зал площею 18 кв. м., невдовзі у структурі бібліотеки з’являються відділ комплектування, методичний відділ.

З 1947 по 1973 роки бібліотека тричі змінювала місце розташування, але жодне приміщення не відповідало вимогам бібліотеки. З 1973 року і донині бібліотека займає частину приміщення першого поверху житлового будинку по пр. Волі, 37 загальною площею 500 кв.м.

Першим керівником установи була Єлісєєва В.Ф., ветеран Великої Вітчизняної війни, згодом кавалер ордена «Знак пошани». Вагомий внесок у розвиток бібліотеки як культурно-освітнього, методичного центру внесли наступні керівники: Клімук В. І., Понагайба Л. А., Тарнавська Р. М., Блащук К. С., Стасюк Л.А. З березня 1999 року книгозбірню очолює Граніч Н. В.

Волинська обласна бібліотека для дітей – найбільша дитяча книгозбірня для допитливих малюків та юних інтелектуалів, творчий простір для спілкування, проведення дозвілля і поповнення інформаційного багажу.

reklama

Перегляньте також

Коментарі

вверх