Палац культури

Палац культури
залиште відгук
м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 1

Відкриття першого у місті Будинку культури відбулося восени 1957 року. У будівлі розташовувались склади баз «Головторгодягу» та «Головторгвзуття», до цього тут знаходилися кінотеатр, пожежне депо, станція швидкої допомоги.

Впродовж 1956 року проводилась реконструкція приміщення: добудовувались кімнати для гурткових занять, облаштовувалась кіноконцертна зала. Автор проекту реконструкції – архітектор В.П.Бабій. За роки свого функціонування будівля Будинку культури зазнавала деяких конструктивних змін, але в основному зберегла свій вигляд.

У 1994 році рішенням Луцької міської ради Будинок культури реорганізовано у міський народний Дім «Просвіта». Після завершення останньої реконструкції у 2006 р. за проектом заслуженого архітектора України Андроша Бідзілі, будівля теперішнього уже народного Дому «Просвіта» по-справжньому прикрашає центральний майдан Луцька.

30 вересня 2009 р. народний Дім рішенням Луцької міської ради перейменовано у Палац культури міста Луцька. Зараз тут найкраща у місті концертна зала на 500 місць, 3 зали для занять хореографією, 15 кімнат для гурткової роботи, 2 приміщення для зберігання концертних костюмів.

Діє 7 аматорських колективів, які удостоєні почесного звання «народний аматорський», 1 дитячий колектив зі званням «зразковий», дитячі хореографічна студія та студія бального танцю, клуб ветеранів війни та праці «Неспокійні серця», відбуваються різнопланові мистецькі акції.

reklama

Перегляньте також

Коментарі

вверх