Вистава «Весілля Мари»

Вистава «Весілля Мари»

21 квітня 2018, 19:00

Театр-студія «ГаРмИдЕр» (вул. Ковельська, 56)

facebook

Вартість

Вхід вільний

У «ГаРмИдЕрі» зібралися неймовірно сміливі та відчайдушні люди, аби випробувати свої акторські можливості на тренінгу-кастингу. Протягом 4-х годин із допомогою гармидерівців вони відкривали свою акторську природу, долали власні бар’єри, вчилися керувати тілом, голосом і емоціями. Серед гурту яскравих і талановитих претендентів було надзвичайно важко обрати акторів для участі у грі-читці «Весілля Мари» (автор — Владимир Костов, переклад Анни Багряної), однак зробити це було необхідно.

На сцену, разом із гармидерівцями, вийдуть переможці кастингу: Інна Кузьмич, Ірина Полякова, Сергій Олексюк, Софія Штогун, Вікторія Колодяжна, Катерина Кот, Ірина Лаврикова, Максим Кравчук та Ангеліна Лук’янчук.

У колективу є всього 5 днів для того, щоб влаштувати «Весілля Мари» та у небанальний спосіб поміркувати, що перемагає: кастет, бабло чи вселенська Любов?! Яскраві персонажі, абсурдні ситуації, смачний текст — дають підстави обіцяти, що гра буде захоплюючою.

На виставі будемо збирати кошти для волинського композитора і музиканта Сергія Шишкіна, який потребує тривалої реабілітації після інсульту.

Мітки:

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх