Вистава «Дракула» з Сніжаною та Сергієм Бабкіними

Вистава «Дракула» з Сніжаною та Сергієм Бабкіними

21 вересня 2018, 19:00

Вартість

170 - 450 грн

Купити квиток

На сцені театру луцького драмтеатру відомий музикант, актор і соліст групи 5’nizza Сергій Бабкін перевтілиться в Графа Дракулу. Досить жорстка інтрига. Адже ми всі знаємо улюбленого артиста, як романтичну, зворушливу, добродушну особу, а тут – Дракула! А його дружина, Сніжана Бабкіна, стане потенційною жертвою вампіра!

Театр «Прекрасні квіти», де служить чудова пара Бабкіна, створив виставу-перформанс «Дракула», як гостро-емоційну пластичну розповідь про проживання самотності, яке у кожного своє і для кожного неминуче.

«Прекрасні квіти» кажуть, що «DRACULA» – самий відвертий з їх експериментів, і, напівжартома, називають такий театр “анатомічним”, натякаючи чи то на ретельне препарування почуттів – до каркаса, то чи на спроби осягнути перипетії життя після смерті. В експериментальній постановці, як і в класичній версії, тонко змішуються гротеск і лірична драма.

Завдяки пластичним етюдам, музичним і світловим рішенням, реквізиту, костюмам і, звичайно ж, таланту акторів вистава вийшла чудовою, розкутою, чуттєвою, сексуальною, що лякає і захоплює.

На сцені так само приймають участь: Артем Вусик, Денис Чмельов, Оксана Черкашина, Ігор Ключник.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх