Вистава «Дожити до…» – театр-студія «ГаРмИдЕр»

Вистава «Дожити до…» – театр-студія «ГаРмИдЕр»

29 серпня 2015, 11:30

Палац культури (вул. Хмельницького, 1)

Вартість

Вхід вільний

Вистава «Дожити до…» створена у жанрі документального театру. В основі сценарію — дописи з Інтернету кінця 2013-го і 2014-го років. Усі тексти подані без прикрас і без жодного редагування. За ними можна простежити як протягом буремного року змінювалося (чи не змінювалося) життя семи різних українців: школярки з Горлівки, студентки з Дніпропетровська, письменника з Тернополя, медика з Луцька, комуністки з Сум, фотографа з Тернополя, студентки з Одеси. Річниці Іловайської трагедії присвячується.

Ця вистава історія про те, як втрачала своїх дітей і знову наповнювалася силою триматися на рівних ногах Мати-Україна; як дух Козака-Лицаря стояв на сторожі та кликав до бою; як об’єдналися сили земні та небесні в боротьбі за найдорожче…

Варто прожити у спогадах болючий рік революції та війни разом із нашими героями. Варто ще раз прогорнути календар 12-и місяців потрясінь, змін, героїзму, зради і байдужості. Прожити ще раз, щоб закарбувати в пам’яті, осмислити й піти далі, не повторюючи помилок і не забуваючи подвигу героїв.
Пам’ятаймо…

Захід відбувається за ініціативи громадських організацій «Луцька районна спілка учасників АТО» та «Волинська обласна організація ветеранів АТО».

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх