Клубний етап Monster Sound Fest

Клубний етап Monster Sound Fest

10 жовтня 2015, 12:00

Аеропорт (с. Крупа)

SQL один загальний клас, всі можуть змагатися не залежно від кількості динаміків у дверях. Для заміру надається 2 спроби, тривалість кожного заміру 30 секунд. Під час заміру мають бути відчиненими обидві дверки автомобіля, багажне відділення за бажанням (відчинено, або зачинено) Замір проводиться на музикальному треку (трек кожен учасник оберає сам!) Під час заміру сабвуфер може бути увімкненим, або вимкненим, за бажанням!

SPL три класи це:
Bass 1 – до 1000 Вт потужності підсилювача, розташування системи в багажному відділенні з можливістю закривання спинки задніх сидінь, один підсилювач до 1000 Вт. не більше двох саббуферних динаміків будь якого розміру.

Bass 2 – від 1000 до 2000 Вт потужності підсилювача, розташування системи в салоні автомобіля до середньої стійки не вище остіклення салону автомобіля, або в багажному відділенні, без обмежень сабвуферних динаміків, допускається використання виносних систем відтворення звуку.

Кожен учасник має дві спроби для заміру, які можна використати за один заїзд на місце заміру, або заїзжати двічі в порядку своєї черги. Під час заміру двері та багажник автомобіля повинні бути зачиненими. Дозволяється відчиняти бокове вікно, відчинення дверей підчас заміру, категорично заборонено (дискваліфікація).

Мітки:

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх