Виставка «Владика Андрей»

Виставка «Владика Андрей»

01 листопада 2015 - 30 листопада 2015

виставка «Владика Андрей», присвячена 150-й річниці від дня народження Митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького (29.07.1865 – 01.11.1944)

Митрополит Андрей Шептицький, своїм життям і діяльністю глибоко вписався у культурний простір української землі, був його духовною елітою та вніс неоціненний вклад у розбудову Української Греко-Католицької Церкви.

Виставка пам’яті Андрея Шептицького презентує особисті речі Митрополита, його портрети, створені українськими художниками, твори мистецтва з родинного дому Шептицьких.

В експозиції представлені меморіальні пам’ятки з колекції «Студіон» Музею сакрального мистецтва у Львові. Ці музейні предмети були зібрані у різний час монахами студитами, які з великим пієтетом зберігали їх і в часи радянської окупації, шанували як речі Святої людини, що є в традиції української нації.

Експонати виставки розповідають про життя Андрея Шептицького, про його зацікавленість мистецтвом, підтримку видатних художників, таких, як Олекса Новаківський, Модест Сосенко, Юліан Буцманюк, роботи яких доповнюють музейну виставку.

reklama

reklama

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх