Відкриття першого у місті Будинку культури відбулося восени 1957 року. У будівлі розташовувались склади баз «Головторгодягу» та «Головторгвзуття», до цього тут знаходилися кінотеатр, пожежне депо, станція швидкої допомоги.
Впродовж 1956 року проводилась реконструкція приміщення: добудовувались кімнати для гурткових занять, облаштовувалась кіноконцертна зала. Автор проекту реконструкції – архітектор В.П.Бабій. За роки свого функціонування будівля Будинку культури зазнавала деяких конструктивних змін, але в основному зберегла свій вигляд.
У 1994 році рішенням Луцької міської ради Будинок культури реорганізовано у міський народний Дім «Просвіта». Після завершення останньої реконструкції у 2006 р. за проектом заслуженого архітектора України Андроша Бідзілі, будівля теперішнього уже народного Дому «Просвіта» по-справжньому прикрашає центральний майдан Луцька.
30 вересня 2009 р. народний Дім рішенням Луцької міської ради перейменовано у Палац культури міста Луцька. Зараз тут найкраща у місті концертна зала на 500 місць, 3 зали для занять хореографією, 15 кімнат для гурткової роботи, 2 приміщення для зберігання концертних костюмів.
Діє 7 аматорських колективів, які удостоєні почесного звання «народний аматорський», 1 дитячий колектив зі званням «зразковий», дитячі хореографічна студія та студія бального танцю, клуб ветеранів війни та праці «Неспокійні серця», відбуваються різнопланові мистецькі акції.
14 травня 2019
12 квітня 2019
10 квітня 2019
05 квітня 2019
вул. Шопена, 18
просп. Волі, 46
Коментарі