Концерт B&B Project

Концерт B&B Project

20 квітня 2018, 19:00

Розважальний центр «Промінь» (вул. Президента Грушевського, 1)

facebook

Вартість

120 - 290 грн

Купити квиток

B&B Project — український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів — бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.

Гурт існує з 2015 року, за цей час побував з сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також в багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди). Їхні композиціі неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та подання музичного матеріалу в сучасному світлі – це основний принцип музикантів.

Учасники гурту:
Бандуристка – Тетяна Мазур
Баяніст – Сергій Шамрай
Ударні – Костянтин Марко
Електро-контрабас – Денис Стефанко

Думаєте, Metallica на бандурі – це неможливо? Приходьте на концерт та переконайтеся, що це не так! Гурт B&B project – це колектив, який у новому світлі відображає традиційні народні інструменти – бандуру та баян.

В українському суспільстві склалась думка, що ці інструменти зараз не надто популярні, і музиканти гурту взяли собі за мету – повернути їм цю популярність. Перший кавер цього колективу зібрав за тиждень біля 300 000 переглядів на YouTube. На цьому концерті прозвучать зовсім нетипові композиції для народних інструментів.

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх